Gesi Cumhuhriyet Mh. Dicle sk. No:6/4 Melikgazi / KAYSERİ +90 352 299 23 26 - +90 536 566 78 38 ozalp@ikra-yapi.com

ÖZALP VİLLAS

Proje Adı: Özalp Villas

Yer: Ölüdeniz, Fethiye

Yapım Yılı: 2017

Özalp Villas, 8000 metrekare içerisinde bulunan 13 adet villadan oluşan bir villa sitesidir. 600 metrekare bahçe içinde 13 bağımsız bölümden oluşur. Toplamda 180 metrekare kapalı kullanım alanı vardır. 4 oda, 3 banyo, 1 WC ve 1 amerikan mutfaktan oluşmaktadır. 

Her villaya ait 35 metrekare havuzu bulunmaktadır. Odalardan 2 tanesi suit oda şeklindedir. Özenle seçilmiş, dayanıklı birinci sınıf malzemelerden inşaa edilmiştir. İşçilik de malzemelerin kalitesi gibi birinci sınıftır. Villalara ait ayrıca kendi müstakil otoparkı da bulunmaktadır. 

Konumu itibariyle dağın yamacında, doğa içerisinde bir konuma sahiptir. Bu konumdan dolayı inşaatta kullanılan malzelemer doğaya uyumlu olarak doğal taş ve ahşap kullanılmıştır. Sitemiz, depreme dayanıklı yönetmeliğe uygun şekilde tasarlanmış sağlam betonarme yapılardan oluşmaktadır. 

Ayrıca villaların içerisinde son model üçlü Beko ankastre seti, her 3 yatak odası için gömme dolaplar, villa girişinde aynalı vestiyeri, salon da dahil olmak üzere tüm odalarda LG klimaları (9000-12000-24000 BTU), güneş enerjisi ile su ısıtma, havuz motoru, bahçe sulama sistemi, kalorifer tesisat sistemi, bahçe peyzajı gibi özellikleri ile beraber satışa hazır bir şekilde sunulmaktadır. 

İsteğe bağlı olarak örnek villamızdaki gibi, beyaz eşyalar, yatak odaları, salon madalyası, avize ve perdeleri hazır şekilde de satışımız mevcuttur. 

Sitemizin ve içerisinde bulunan villamızın iskanları alınmıştır. Her bir villanın müstakil tapusu, elektrik, su abonmanlıkları mevcut olup satışa hazırdır. Ayrıca sitemizin içerisinden geçen yol da siteye aittir. 

Satışı tamamlanmış villalarımız: E, F, M, A, I, G

Satışı devam eden villalarımız: B, C, D, H, J, K, L

ÖZALP VİLLAS

« 3 arasında 3 »

type my paper online free